Talep formunu bizlere iletin, sizlere dönüş sağlayalım. Bizi 7/24 kesintisiz arayabilirsiniz.

Online tercüme hizmetlerinin yürütüldüğü platformda beklentilerinize uygun çalışmalar yürüten ve isteklerinizi sizlere eksiksiz sunan sitemiz, bu başarısını uzman kadrosu ve gelişmeleri sistemli şekilde takip eden bilgili ekiplerine borçludur. Tercüme işleriniz için ofis ihtiyacını ortadan kaldıran sitemiz, ihtiyaçlarınızı pratik şekilde gidermenize ortam sağlamakta, belgelerinizin sizin için önemini her daim göz önünde bulundurarak en titiz şekilde kullanımınıza hazır hale getirmektedir. Böylece zamandan tasarruf ederken sizin için bütün imkânlarımızı sonuna kadar kullanarak sunduğumuz hizmetin ayrıcalığına tanık olabileceksiniz. Oldukça geniş bir yelpazede hizmet veren sitemiz, bilhassa akademik İngilizce çeviri konusunda yetkinliğe erişmiş, İngilizce çeviri firmaları arasında uzmanlık ve sistemli çalışma yönüyle kısa sürede fark yaratan bir konuma ulaşmıştır. Sosyal bilimler, hukuk, sağlık, mühendislik, tarih edebiyat ve daha birçok alanda çeviri işlerinizi kısa sürede gerçekleştirmekte ve sizlere sunmaktayız.

İngilizce tercüme yapan araştırma görevlisi ekip üyeleri sitemiz bünyesinde faaliyet göstermekte iken yapılan işler İngilizce çeviri yapan akademisyen hocalar tarafından denetlenmekte ve sizler için kusursuz hale getirilmektedir. Yani uzmanlar tarafından yapılan işler başka uzmanlarca kontrol edilerek hataya tolerans tanınmaksızın kusursuz çalışmalar ortaya konulmaktadır. Hak-SER tez yazılımları da bu konuda en fazla çalışmayı yürüttüğümüz alanların başında yer almaktadır. Sizler için böylesine önem arz eden bu iş ve belgelere ekibimiz aynı dikkat ve özeni göstererek oldukça profesyonel şekilde işlerini sürdürmektedir. Kalite ve müşteri memnuniyetini merkeze alarak sürdürdüğümüz faaliyetlerle hak ettiğiniz hizmeti sizlerle buluşturmak başlıca hedeflerimiz arasındadır.

Bunun için yalnızca tercüme alanında bilgili ve tecrübeli bir ekiple çalışmakta yetinmeyip, çeviriyle ilişkilendirilebilecek her dalda ve alandaki gelişmeler düzenli olarak takip edilerek çağın hızına kolaylıkla ayak uydurabilmekte ve sizlere en güncel, en doğru bilgileri bu şekilde aktarabilmekteyiz. Teknolojik birikimimiz ve donanımız sayesinde her anlamda yeterliliğe sahip olup oldukça geniş kitlelere bu imkânlarımız sayesinde hitap edebilmekte ve dünyanın dört bir yanını bu ayrıcalıklı hizmet ile buluşturabilmekteyiz. Kendi kulvarımızda iddiamızı bu haklı sebeplerle istikrarlı şekilde sürdürmekte, hızla gelişen dünyada uluslararası şirketlerle iletişiminizi kolaylıkla kurabilecek hatta ülkemiz adına tercüme hizmeti ihtiyacı doğduğunda bunu yerine getirebilecek yeterlilikte ve donanımda olduğumuzun gururunu yaşamaktayız. İşinizin ve belgelerinizin önemi arttıkça bu alandaki ihtiyacınızı en iyi şekilde giderebilecek firma arayışlarınıza cevap verebilecek bir site olduğumuzu ve işlerinizi gönül rahatlığıyla bize teslim edebileceğinizi belirtmek isteriz.

En titiz şekilde çalışmalar yürütüldükten sonra tekrar tekrar yapılan kontroller ile hataya yer verilmemesi sağlanmaktadır. Belirlediğiniz şartlara uygun şekilde ve süresinde teslim alacağınız işler sayesinde hiçbir mağduriyet yaşamaz ve olumlu geri dönüşler ile sizleri memnun etmenin gururunu bize siz de yaşatabilirsiniz. Bilgi ve belge güvenliğinin hat safhada olduğu ekibimizde işleriniz sizin bilginiz dâhilinde ve gizlilik esaslarına uygun olarak yürütülür. Böylesine önemli konuları çalışma prensibi haline getirdiğimizden müşterilerimizle bağlantılarımız devam etmekte, ilişkilerimiz uzun vadeli olmakta ve karşılıklı güven, memnuniyet ve takdirle iş konusunda iletişimimiz başlamakta ve bitmektedir.  Sizden teslim aldığımız işleri oldukça kısa sürede ve kaliteden ödün vermeksizin sizlere sunmak bizler için başlıca hedef haline gelmiş ve sistemli çalışmalarımız ile bunu düzenli şekilde sürdürecek seviyeye ulaşmış bulunmaktayız.

Teknik konular tercüme konusundaki en büyük çekinceyi oluşturduğundan sitemiz bu alanda sizleri rahatlatacak ve güvenle işlerinizi bize teslim etmenizi sağlayacak onlarca işi yürütmüştür şimdiye dek. Ekibimizdeki farkı ve ortaya çıkan çalışmalardaki kaliteyi en rahat teknik konu çevirilerimizde anlayacağınızdan bu alandaki ihtiyaçlarınızda bize düşünmeden başvurabileceğinizi belirtmek isteriz. İhtiyacınız olan her konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.