Talep formunu bizlere iletin, sizlere dönüş sağlayalım. Bizi 7/24 kesintisiz arayabilirsiniz.

İngilizce bilmiyor iseniz ama İngilizce çeviri yaptırmak ihtiyacınız var ise kendinizi hiç sıkıntıya sokmadan uzman kişilerden yardım alarak bu sıkıntınızı en kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz. İngilizce çeviri yapan birçok kişi ve bir çok site vardır ama önemli olan yapılan çevirinin aslı ile birebir olmasıdır. Çevirisi yapılan bir metinde yanlış tercüme edilen bir kelime metinin anlamını bozar. Hele ki yaptırdığınız çeviri akademik bir çeviri ise o zaman daha da itina gerekir. Çünkü bilimsel bir çeviri yaparken anlam bütünlüğü oldukça önemlidir. Akademik çeviri, bilimsel çeviri, iş ile çeviri ya da kişisel bir çeviri yaptırmanız gerektiği zaman bunu uzman kadrosu olan bir firmaya yaptırın ki sorun yaşamayın.

İngilizce Tercüme yaptıracaksanız, içeriği hangi konuda olur ise olsun, uzman bir karodan oluşan Çeviri hizmetleri’ ne yaptırın. Çeviri hizmetleri’ ne www.ingilizcecevirihizmetleri.com web adresinden ulaşabileceğiniz gibi 0850 304 46 89 numaralı telefondan da ulaşabilirsiniz. En iyi İngilizce Akademik Çeviri hizmetini bu siteden yaptırabilirsiniz. Sitede uzman personel görev yapmakta olup, sadece İngilizce akademik çeviri değil her türlü İngilizce Profesyonel Çeviri de sitede yapılmaktadır. Siteye girdiğiniz anda online olarak müşteri hizmetleri görüşerek hangi konu da hizmet almak istiyor iseniz site size hizmet hakkında bilgi verecektir. Bu şekilde görüşmek istemiyor iseniz yukarı da yazmış olduğumuz müşteri hizmetleri numarasından da irtibata geçerek hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sitenin ayrıcalığı sitede İngilizce tercüme yapan uzman araştırma görevlileri çalışmakta olup, bu ekibin yaptığı tüm çeviriler de İngilizce çeviri yapan Akademisyen Hocalar tarafından da kontrol edilmektedir. Bu şekilde verilen hizmetler kusursuz bir şekilde çalışarak en iyi kalite anlayışı ile çalışmaktadır. Sitenin en fazla çalışma yürüttüğü alan Hak – ser tez yazılımlarıdır.

Ayrıca siteyi farklı kılan verilen hizmetler ile ilgili yapılan çalışmalar tekrar tekrar yani bir kaç kez kontrol edilmeden müşteriye teslimi yapılmaz. Bunun sebebi de ekibin felsefesi sıfır hatadır. Genellik ile de kişiler ya da firmalar teknik çeviriler ile ilgili endişe duydukları için uzman ekip teknik İngilizce çeviriler de ekstra özen göstermektedirler. Önemli olan müşteriye kusursuz bir iş teslim etmektir. Kusursuz iş teslimi ile müşteriler tam güven duymaktadır.

ingilizcecevirihizmetleri.com’ un verdiği hizmetler, İngilizce sözlü tercüme, İngilizce teknik tercüme, İngilizce yazılı tercüme, İngilizce noter yeminli tercüme, İngilizce acil tercüme, İngilizce tıbbi tercüme, İngilizce web sitesi tercüme, İngilizce simultane tercüme, İngilizce katalog tercüme, İngilizce akademik tercüme ve İngilizce hukuki tercümedir. Bu hizmetlerin hepsi en itinalı biçimde verilmektedir ve mümkün olan en hızlı bir biçimde müşteriye sunulmaktadır.

Eğer kendinize güveniyor iseniz de bu şekilde profesyonel tercüme yapabilecek kapasiteye sahip iseniz sitenin insan kaynakları bölümünde olan formu da doldurabilirsiniz. Gerekli olduğu halde ve yeterli görülürseniz kadronun içinde de yer alabilirsiniz.

Site de çeviri hizmetleri talep formu bulunmaktadır. Bu formu doldurun ve tarafınıza çeyrek sayfa ücretsiz çeviri yapılacaktır. Bu şekilde çevirilerin kalitesini görüp de karar vererek hizmet satın alabilirsiniz.

Her türlü talep formunu doldurduğunuz zaman size geri dönüş görevli personel tarafından sağlanacaktır. Site ile irtibat kurabileceğiniz saat aralığı hafta içi de hafta sonu da yani tüm hafta boyunca sabah 09:00 ile akşam 21:00 saatleri arasındadır.

En kaliteli çeviri için, zamanında teslim için, taksit imkanına ihtiyacınız var ise ve ayrıca iş bitiminde fatura ile hizmet almak için yapacağınız ingilizcecevirifiyatlari.com ile irtibata geçmek. Fiyatlar 5 tl’ den başlamaktadır.

No Comment

Comments are closed.