Talep formunu bizlere iletin, sizlere dönüş sağlayalım. Bizi 7/24 kesintisiz arayabilirsiniz.

Akademik çalışmalarınız için uygun fiyatlı olarak İngilizce dilinde çeviri verilmektedir. İngilizce ucuz çeviri fiyatları ile bizi tercih eden müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ekibimiz İngilizce Kaliteli Çevirmenler ile oluşmakta olup içeriği nitelikli olan çalışmalar yapmaktayız. Uzman kadromuz İngiliz dil edebiyatı, Mütercim Tercümanlık alanlarından mezun kişilerden oluşmaktadır. Her biri alanında uzman olan kadromuz profesyonel çalışmalar yapmakta olup çeviri alanında piyasada hizmet veren İngilizce Ucuz Tercümanlar firmamızda çalışmaktadır. Ayrıca uygun fiyata yabancı dilde tez yazım danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Yabancı dildeki tezleriniz için alanında deneyimli uzman kadromuz ile kurumsal olarak hizmet vermekteyiz. Ayrıca web sitemizde firmamızın Maliye Bakanlığı’na bağlı olduğunu vergi numarasını kontrol edebilirsiniz. Çalışmalarınız için sizi çalışmanıza hizmet verecek danışman hocamız ile konuşup görüş almanızı sağlıyoruz. Eğer çalışmanızı bizimle yapmaya karar verdiğiniz an itibari ile yabancı dildeki tez yazılarınızı gizlilik güvenirlik ve zamanında teslim sözleşmesi esası ile hizmet verilmektedir. Ayrıca çalışmalarınızın evrensel ölçekli olarak duyulmasını istiyorsanız ya da ISSIC olan dergilere kabul almak için akademik makalelerinizin de çevirisi yapılmaktadır. Çalışmanıza göre belirlenen çeviri hizmeti fiyat teklifini kabul etmeniz halinde toplam ücretin % 10’unu size ileteceğimiz hesap numaralarına gönderip dekontunu tarafımıza mail yolu ile ulaştırmanız gerekmektedir. Bizi tercih ettiğiniz andan itibaren çalışmanızın çevrisi tecrübeli akademik uzmanımız ile öncesinde ve çalışma tamamlandığı ana kadar olan süreçte telefonda görüşmenizi sağlıyoruz ve kesintisiz bilgi sağlamaktayız.

Zaman yönetimi konusunda tecrübeli ekibimiz istediğiniz teslim tarihinde çalışmanız gönderilmesi konusunda hassasiyet göstermekte olup garanti vermektedir. Ayrıca yurtdışı için resmi evraklarınızın çevrisi yeminli tercümanlarımız tarafından yapılıp isterseniz noterden onaylı şekilde yapabilmekteyiz. Arzu ederseniz web sitemiz üzerinden iletişim formunu doldurarak ya da kurumsal şirket hattımız ile danışanlarımıza hafta içi ve hafta sonu çalışma saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz. Firmamızdan istediğiniz çeviri hizmeti konusunda talep formunu doldurup, tarafımıza illetiğinizde en kısa sürede size dönüş sağlayanacaktır. Çalışmanıza göre belirlenen çeviri hizmeti fiyat teklifini kabul etmeniz halinde toplam ücretin % 10’unu size ileteceğimiz hesap numaralarına gönderip dekontunu tarafımıza mail yolu ile ulaştırmanız gerekmektedir. İngilizce çeviri hizmetinde firmamız piyasaya göre en uygun fiyatlı olup ayrıca size uygun taksitlendirme fırsatı da sunmaktayız. Geleceğiniz için önemli olan bu çalışmalarınız akademik olarak nitelikli şekilde çevrilmektedir ve sonrasında bir sıkıntı olmayacağının garantisini vermekteyiz. Siz de vakit kaybetmeden bize ulaşın ve en iyi çeviri hizmetinden faydalanın.

No Comment

Comments are closed.